KONST / Litografier / Grafiskt blad 14277015
nr 1427 7015
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Dansen". Signerad, numrerad 13/50. Bildmått: 41x29cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:28:11
19/10 10:17:50